Franța a învins Norvegia cu 4-1 și a câștigat grupa la Cupa Mondială

Franța a învins Norvegia cu 4-1 și a câștigat grupa la Cupa Mondială

Echipa naţională a Franţei a dispus vineri seara, scor 4-1, de reprezentativa Norvegiei, într-un meci din grupa I a Cupei Mondiale. Nordicii au ratat un penalti, scrie news.ro.La Foxborough toată lume aştepta duelul dintre Mbappe şi Haaland, dar la r...


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit