După apelul rasist al lui Tănasă, George Simion întreabă dacă cei cinci pakistanezi care au prins lebede pe râul Argeș ar trebui expulzați din țară

„Ar trebui expulzați acești indivizi? DA / NU”, aceasta este întrebarea lansată de George Simion pe rețelele sociale, unde a distribuit și un clip video în care sunt filamți mai mulți indivizi de origine pakistaneză care au capturat două lebede, după ce le-au înconjurat și le-au lovit cu bețe. Citește și: George Simion ia foc după […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit