„Ar trebui expulzați acești indivizi? DA / NU”, aceasta este întrebarea lansată de George Simion pe rețelele sociale, unde a distribuit și un clip video în care sunt filamți mai mulți indivizi de origine pakistaneză care au capturat două lebede, după ce le-au înconjurat și le-au lovit cu bețe. Citește și: George Simion ia foc după […]
După apelul rasist al lui Tănasă, George Simion întreabă dacă cei cinci pakistanezi care au prins lebede pe râul Argeș ar trebui expulzați din țară
- de Ziarul Profit
- 2025/08/27 20:08
