În plină criză bugetară la care se adaugă deja intrarea economiei în recesiune după creșterea taxelor, a accizelor și a TVA, ministra Mediului cheltuie milioane de euro pe diverse proiecte fantasmagorice. CUTIA NEAGRĂ EXCLUSIV. În plină criză bugetară, 6 milioane de euro se duc pe recensământul înaripatelor Peste câteva zile la Ministerul Mediului se vor […]
CUTIA NEAGRĂ EXCLUSIV. Ministra Mediului cheltuie 36 de milioane de lei pentru recensământul înaripatelor. Contractul, acordat cu dedicație unui discret consultant de mediu care a lucrat în minister
- de Ziarul Profit
- 2025/09/19 19:40
