Clipe de groază în Alba Iulia. Un bebeluș, salvat de un jandarm dintr-o mașină în care erau peste 30°C

Incidentul din Alba Iulia a avut loc după ce sistemul de închidere al mașinii s-a activat accidental, cu cheile rămase în interior, iar bebelușul a rămas blocat în autovehicul, unde erau peste 30°C. Din fericire, situația a fost salvată datorită intervenției unui jandarm aflat în timpul liber. „Situația a fost observată de un jandarm, aflat […] Post-ul Clipe de groază în Alba Iulia. Un bebeluș, salvat de un jandarm dintr-o mașină în care erau peste 30°C apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit