Ce poate păți un român care își lasă mașina pe avarii, în Grecia! Codul Rutier, modificat. La ce trebuie să fie atenți șoferii

Agresivitatea din trafic începe să fie sancționată în România, în special atunci când șoferii sunt încurajați să sesizeze micile incidente pe platforma Ministerului Afacerilor Interne. În același timp, măsuri similare sunt luate și în Grecia, țară în care românii își petrec concediile. Citește și: Funcţia secretă a telecomenzii de la mașină știută de puțini șoferi. […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit