În contextul primului pachet de măsuri inițiate de Executiv, mai mulți miniștri și alți șefi din sectorul bugetar au anunțat că renunță, de bună voie, la o parte din salariu. Printre primii care au făcut asta s-a numărat ministrul Energiei, Bogdan Ivan. Acesta a anunțat, la 11 iulie, că a dat înapoi statului 20 la […]
Cât s-a adunat de la miniștrii care și-au tăiat voluntar din salarii. Radu Miruţă: „E o fentă”
- de Ziarul Profit
- 2025/09/20 18:31
