Bucureștenii trăiesc în frig și fără apă caldă. Oamenii sunt disperați:”Căldură avem din când în când, nu mereu. Stăm în frig.”

De mulți ani Bucureștiul are probleme grave cu sistemul de termoficare, iar avariile sunt la ordinea zilei. Apă caldă e doar din când în când, iar iarna nu de puține ori au fost perioade lungi de timp în care caloriferele au rămas reci. Bucureștenii deja nu mai au speranță că această situație gravă s-ar putea […] Post-ul Bucureștenii trăiesc în frig și fără apă caldă. Oamenii sunt disperați:”Căldură avem din când în când, nu mereu. Stăm în frig.” apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit