Bătaie în toată regula între susținătorii lui Călin Georgescu și jandarmi. Fanii suveranistului, urcați în dubă după scandal: “Luptăm să scăpăm de hoți. Rușine să vă fie!”

Georgescu s-a prezentat miercuri dimineață la sediul IPJ Ilfov pentru a semna controlul judiciar. La un moment dat, după ce suveranistul a făcut declarații, unii dintre susținătorii săi s-au luat la bătaie cu jandarmii, motiv pentru care au fost săltați și duși în duba autorităților pentru a fi trași la răspundere. În același timp, alți […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit