Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”

Realizatoarea TV Anca Alexandrescu a comentat pe larg negocierile politice din ultimele zile, poziția AUR în Parlament și perspectivele mișcării suveraniste, susținând că formațiunea condusă de George Simion a ajuns într-un punct în care nu mai poate fi ignorată de celelalte partide. În cadrul emisiunii sale, aceasta a afirmat că actualul context politic reprezintă o […] Post-ul Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul” apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit