Acțiune pentru prevenirea și combaterea tăierilor ilegale de arbori. S-au dat amenzi de peste 7.000 de lei

La data de 17 iunie 2026, Poliția Municipiului Sebeș a organizat o acțiune, cu efective mărite, pentru prevenirea și combaterea tăierilor ilegale de arbori, precum și a faptelor ilegale asociate din exploatarea, circulația, depozitarea, prelucrarea ... Post-ul Acțiune pentru prevenirea și combaterea tăierilor ilegale de arbori. S-au dat amenzi de peste 7.000 de lei apare prima dată în ProAlba.


Citește articolul complet pe ProAlba

Alte știri din ProAlba