Garda de Mediu a amendat cu 50.000 de lei serviciul de salubrizare din Buhuși

Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Bacău a aplicat amenzi în valoare totală de 50.000 de lei în urma unui control neplanificat desfășurat pe raza orașului Buhuși, declanșat ca urmare a u...


Citește articolul complet pe Onesti

Alte știri din Onesti