Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Bacău a aplicat amenzi în valoare totală de 50.000 de lei în urma unui control neplanificat desfășurat pe raza orașului Buhuși, declanșat ca urmare a u...
Garda de Mediu a amendat cu 50.000 de lei serviciul de salubrizare din Buhuși
- de Onesti
- 2026/06/24 11:30
