Joi, 25 iunie, ora 18:30, la Centrul de Afeceri și Expoziții va avea loc Concertul simfonic ce va marca Deschiderea stagiunii estivale.Sub bagheta dirijorului Andrei Stănculescu, orchestra Filarmonici...
Joi, 25 iunie, ora 18:30, la Centrul de Afeceri și Expoziții va avea loc Concertul simfonic ce va marca Deschiderea stagiunii estivale.Sub bagheta dirijorului Andrei Stănculescu, orchestra Filarmonici...