Sub îndemnul „Sângele donat salvează vieți”, Spitalul Orasenesc Cugir, în parteneriat cu Centrul de Transfuzie Sangvina Alba, organizează, în data de 23 iunie 2022, începând cu ora 08.00, o campanie de donare se sânge. Activitatea de donare va începe la ora 08.00 și se va întinde pe o durată de 6 ore (până la ora […] The post Joi, 23 iunie 2022: Campanie de donare de sânge, la Spitalul Orășenesc Cugir first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.
Joi, 23 iunie 2022: Campanie de donare de sânge, la Spitalul Orășenesc Cugir
- de CugirInfo
- 2022/06/21 06:02
