A fost semnat contractul de reabilitare și modernizare a clădirilor în care funcționează Școala Gimnazială Nr. 3 Cugir

Primarul Cugirului, Adrian Teban, a semnat contractul de lucrări pentru “Reabilitare, modernizare, echipare infrastructură educaţională pentru învăţământul general obligatoriu la Şcoala Gimnazială nr. 3 Cugir”. Contractul se deruleaza cu bani europeni, în valoare de aproximativ 15.400.000 lei și va fi executată de S.C. Exedra Construct S.R.L. Proiectul vizează cele trei corpuri de clădire ale şcolii, […] The post A fost semnat contractul de reabilitare și modernizare a clădirilor în care funcționează Școala Gimnazială Nr. 3 Cugir first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo