14 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi, 23 iulie 2022, în orașul Cugir și comuna Șibot

Astăzi, 23 iulie 2022, în județ s-au înregistrat 112 cazuri noi de infectare cu SARS-COV-2, potrivit informațiilor furnizate de către DSP Alba. Dintre aceste cazuri, 12 au fost atribuite orașului Cugir (11 cazuri noi și 1 reinfectări) și 2 comunei Șibot. Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 23 iulie 2022, în județul […] The post 14 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi, 23 iulie 2022, în orașul Cugir și comuna Șibot first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo