Premierul desemnat, Eugen Tomac, a anunțat joi că rămâne foarte optimist chiar și după decizia PNL de a nu susține învestirea Guvernului pe care îl propune. Acesta a transmis că este hotărât să meargă mai departe și i-a invitat alături de el pe cei care „țin cu România”.Eugen Tomac: „Sunt decis să merg mai departe”„Am înțeles mesajul PNL și îl respect. V-ați hotărât să mergeți în opoziție, foarte bine, dar renunțați la demagogie. Pentru că, dacă mă ...
Tomac către PNL: „V-ați hotărât să mergeți în opoziție, foarte bine. Sunt foarte optimist”
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 07:00
Alte știri din Cuget Liber
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 06:30
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 06:30
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 06:15
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 06:00
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 05:30
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 05:15
- de Cuget Liber
- 2026/06/12 05:05
