Tomac către PNL: „V-ați hotărât să mergeți în opoziție, foarte bine. Sunt foarte optimist”

Tomac către PNL: „V-ați hotărât să mergeți în opoziție, foarte bine. Sunt foarte optimist”

Premierul desemnat, Eugen Tomac, a anunțat joi că rămâne foarte optimist chiar și după decizia PNL de a nu susține învestirea Guvernului pe care îl propune. Acesta a transmis că este hotărât să meargă mai departe și i-a invitat alături de el pe cei care „țin cu România”.Eugen Tomac: „Sunt decis să merg mai departe”„Am înțeles mesajul PNL și îl respect. V-ați hotărât să mergeți în opoziție, foarte bine, dar renunțați la demagogie. Pentru că, dacă mă ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber