O tânără de 19 ani a ajuns la spital după ce a fost implicată într-un accident rutier produs în Craiova. Șoferița, care obținuse permisul de conducere în urmă cu aproximativ o lună, a pierdut controlul autoturismului și a intrat într-un stâlp de pe marginea drumului.În urma impactului, stâlpul s-a rupt și s-a prăbușit peste mașină. Din fericire, tânăra a suferit doar răni ușoare și a fost transportată la spital pentru îngrijiri medicale.Polițiștii au testat-o cu ...
Tânără de 19 ani, la spital după ce a pierdut controlul mașinii și a lovit un stâlp
- de Cuget Liber
- 2026/06/17 09:10
