Scandal între mai mulți tineri în apropierea unui stadion. Un participant a ajuns la spital

Scandal între mai mulți tineri în apropierea unui stadion. Un participant a ajuns la spital

Un conflict izbucnit în apropierea unui stadion din Timișoara s-a transformat într-o bătaie care a necesitat intervenția poliției și a echipajelor medicale. Incidentul s-a petrecut în noaptea de sâmbătă spre duminică, într-o zonă frecventată de pasionații de automobile.Potrivit informațiilor furnizate de Inspectoratul de Poliție Județean Timiș, altercația a început după ce un tânăr a observat o persoană în apropierea mașinii sale. Discuțiile dintre cei implicați au ...


Citește articolul complet pe Cuget Liber

Alte știri din Cuget Liber