Tenismenul Andy Murray, hărțuit de o cameristă (Sport)

Andy Murray, tenismenul campion din Scoția, mărturisește că a fost hărțuit de o cameristă pe când se afla într-o cameră de hotel, potrivit The Guardian.   „Aveam pe ușă tăblița cu «Nu deranjați», însă ea a intrat, s-a așezat pe patul meu și a început să-mi mângâie brațul, în jurul orei 7 dimineața, în timp ce eu dormeam încă”, a povestit Murray....


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau