Andy Murray, tenismenul campion din Scoția, mărturisește că a fost hărțuit de o cameristă pe când se afla într-o cameră de hotel, potrivit The Guardian. „Aveam pe ușă tăblița cu «Nu deranjați», însă ea a intrat, s-a așezat pe patul meu și a început să-mi mângâie brațul, în jurul orei 7 dimineața, în timp ce eu dormeam încă”, a povestit Murray....
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/05 00:00
