Tyson Fury: Sper să mă omoare cineva înainte ca eu să mă sinucid (Sport)

Campionul mondial la categoria grea în versiunile WBA, WBO şi IBF, britanicul Tyson Fury a spus în cadrul unui interviu acordat revistei Rolling Stone că trece prin momente groaznice după ce a fost depistat pozitiv la cocaină în luna septembrie, la un control de rutină.   “Sunt depresiv. Sper că cineva mă va omorî înainte ca eu să mă sinucid. Vreau să fiu ajutat însă nimeni nu face nimic pentru mine. Am ajuns la limită. Nu mai suport să trăiesc. Sunt într-un spital acum şi caut ajutor din partea psihiatrilor....


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau