Peste 120 de șoferi brașoveni au rămas fără carnet, săptămâna trecută. Agenții de circulație au efectuat și săptămâna trecută, mai multe controale în trafic. Cum era de așteptat, neregulile nu au întârziat să apară, astfel că oamenii legii au aplicat peste 1.300 de sancțiuni contravenționale. În același timp, polițiștii au ridicat, în vederea suspendării dreptului de a conduce autovehicule pe drumurile publice, 122 permise de conducere. Cei mai mulți dintre șoferii care au rămas fără carnet au fost sancționați pentru...
Peste 120 de șoferi brașoveni au devenit pietoni, în doar o săptămână (Eveniment)
- de Brasovul tau
- 2016/11/07 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/11/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/05 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/04 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/04 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/04 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/04 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/04 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/04 00:00
