Numărul braşovenilor care au plătit în acest an impozitele şi taxele pe internet, pe site-ul Primăriei şi pe ghiseul.ro a crescut faţă de 2015. Nu sunt foarte mulţi cetăţeni care aleg această modalitate de plată, însă încasările online au crescut, potrivit Monitorul Expres. În intervalul 1 ianuarie-31 martie prin intermediul brasovcity.ro s-au încasat 1,9 milioane lei de la aproape 6000 de cetăţeni, în timp ce, anul trecut, în aceeaşi perioadă, suma strânsă a fost de 1,4 milioane lei, cumulată de la circa 4150 de...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/11/03 00:00
