Marian Godină își pune iar șefii în cap (Social)

Marian Godină susține că și-a ”pus în cap” mai mulți colegi de la IGPR după ce a avut curajul să lase un comentariu la o postare publicată de ministrul demisionar Petre Tobă pe pagina sa.   Fostul ministru a publicat o postare prin care făcea un rezumat al tuturor realizărilor MAI.   “Pentru că mi-am permis să las un...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau