Neatenția și nerespectarea regulilor de circulație au făcut, din nou victime, pe șoselele brașovene. O tânără a fost rănită în urma unui accident produs, aseară, pe strada Egretei din municipiul Brașov. Potrivit purtătorului de cuvânt al Inspectoratului Județean de Poliție, comisarul șef Liviu Naghi, un bărbat de 45 de ani, care conducea un autoturism, la intersecția cu strada Egretei nu ar fi respectat semnificația indicatorului rutier „Oprire” și nu ar fi acordat prioritate de trecere unei alte...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/01 00:00
