Bărbat căzut de la înălţime (Eveniment)

Un bărbat a ajuns pe patul spitalului, în stare gravă, după ce a căzut de la o înălţime de patru metri.   Totul s-a întâmplat, astăzi, în localitatea Prejmer.   Din câte se pare, bărbatul repara acoperişul unei case, când s-a dezechilibrat şi a căzut. La faţa locului a ajuns, în scurt timp, un echipaj SMURD.   La sosirea medicilor, victima era inconştientă, astfel că a fost transportată, de urgenţă, la Spitalul Judeţean Braşov unde a fost internată în stare...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau