Andreea Bălan a născut astăzi, 9 octombrie, o fetiţă de 3 kilograme. Micuţa va primi numele Ella şi atât mama, cât şi copilul se simt bine. Astăzi, puţin după ora 9, artista a intrat în sala de operaţie, unde a născut prin cezariană o fetiţă sănătoasă şi frumoasă, care a primit nota 10 din partea medicilor. Alături de artistă a fost partenerul de viaţă, George Burcea, care a experimentat, la rându-i, pentru prima dată cele mai mari emoţii din viaţă. Cei doi au ales numele copilului cu mult...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/08 00:00
