ARMENIA-ROMANIA, sâmbătă, de la ora 19.00 (Sport)

România întâlneşte, sâmbătă, de la ora 19.00, la Erevan, reprezentativa Armeniei, în etapa a doua a Grupei E a preliminariilor Cupei Mondiale din Rusia. Jucătorii Steliano Filip şi Alexandru Maxim sunt accidentaţi şi nu vor juca în partida împotriva Armeniei, a anunţat, vineri, site-ul oficial al FRF.   Selecţionerul naţionalei României, Christoph Daum, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă, că rezultatul este cel mai important în meciul cu Armenia, dar a avertizat că lumea nu trebuie să...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau