A ieșit cu mașina în decor (Eveniment)

O mașină cu numere de Italia a ieșit în decor în noaptea de 22 spre 23 august, în timp ce rula pe DN1, între localitățile Ghimbav și Codlea, ne informează codlea-info.   Conducătorul auto a pierdut controlul volanului și a părăsit sensul de mers. Nu au rezultat victime.


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau