Accident în orașul Victoria, între un scooter și o mașină (Eveniment)

În jurul orei 12 00, a avut loc un accident în orașul Victoria, între un baiat de 16 ani, care conducea un scooter și un autoturism.   La fața locului, a intervenit o autospecială SMURD, precum și un echipaj de la Secviciul de Ambulanță Județean.   Băiatul a fost transportat de urgență la spitalul din Făgăraș, cu traumatism lombar, fiind conștient. De acolo, s-a făcut solicitare ca victima să fie transportată la Spitalul de Pediatrie din Brașov.


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau