O turistă din Germania a căzut în gol de la peste 200 de metri de pe un versant din Munţii Făgăraş. Accidentul s-a petrecut vineri după amiaza, într-o zonă foarte greu accesibilă. Cadavrul femeii a fost recuperat de către salvamontişti, la finalul unei acţiuni care a durat câteva ore. Turista, avea aproximativ 45 – 50 de ani . Venise în vacanță în țara...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/19 00:00
