Gabi Tamaş a comis-o din nou, deşi îi promisese lui Gigi Becali că se cuminţeşte. Problemele cu alcoolul par însă că îi dau bătăi de cap din ce în ce mai mult. După meciul Steaua-Dinamo, fotbalistul a mers în Centrul Vechi din Capitală, unde a petrecut până la ora 9 dimineaţa. S-a mai supărat şi pe un străin care îl filma şi i-a spart telefonul. Totul a fost filmat de paparazzi de la cancan.ro. De supărare, probabil, că Steaua n-a bătut, ci a făcut egal, fundaşul Gabi Tamaş a scăpat în alcool. Acesta a...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/21 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
