Volei Alba Blaj ovaționată de peste 1000 de blăjeni la „Seara Campionilor”

Peste 1000 de blăjeni au fost prezenÅ£i, ieri seară, în Parcul Avram Iancu, la „Seara Campionilor”, moment de suflet în care s-a sărbătorit cel de-al doilea titlu de campioană naÅ£ională cucerit de Volei Alba Blaj. După ce atmosfera a fost întreÅ£inută de formaÅ£ia Domino, campioanele au urcat pe scenă, pe ritmurile piesei „The Best”, în […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo