Un șofer a pierdut controlul mașinii și s-a izbit de un stâlp de electricitate, la Valea Lungă

Un accident rutier soldat, din fericire, doar cu pagube materiale, a avut loc astăzi la Valea Lungă. Un È™ofer care, cel mai probabil, a pierdut controlul asupra autoturismului, a lovit în plin un stâlp de beton. La faÈ›a locului s-a deplasat un echipaj de ambulanță care a constatat că nu sunt persoane care să necesite […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo