Spitalul Municipal Blaj nu a avut contract cu Hexi Pharma

ÃŽn contextul halucinantului scandal naÈ›ional al dezinfectanÈ›ilor diluaÈ›i, livraÈ›i de Hexi Pharma, fiecare dintre noi È™i-a rememorat istoricul internărilor în spitalele patriei, personale sau ale apropiaÈ›ilor, în timp ce la nivel global se numără, sau nu, morÈ›ii fără vină. Dar cum cei de dincolo cu treaba lor, supravieÈ›uitorii sistemului medical românesc, care, ce e drept, […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo