Clement Negruț, deputat MP: „Mulțumim primarului Ion Dumitrel de la Blaj pentru dezvoltarea municipiului… Prietenii știu de ce”

Deputatul Clement NegruÈ› a transmis, astăzi, în cadrul unei conferinÅ£e de presă a MP Alba, mulÈ›umiri ”domnului primar Ion Dumitrel de la Blaj” (???) pentru dezvoltarea municipiului.   ”MulÈ›umim domnului primar Ion Dumitrel de la Blaj pentru dezvoltarea municipiului… Prietenii È™tiu de ce”, a spus Clement NegruÈ›. Deputatul a completat spunând că nu are nimic […]


Citește articolul complet pe BlajInfo

Alte știri din BlajInfo