Primăria Bistrița a dat în judecată MIS Grup! Suplimentarile din proiecte – exagerate!

Primăria Bistrița a dat în judecată constructorul MIS Grup. Deși este vorba despre două dosare distincte, se pare că vizează probleme similare pe care municipalitatea le are cu MIS Grup, constructorul omni-prezent de ani buni pe șantierele din Bistrița. Se pare că municipalitatea contestă actualizările de tarife cerute de constructor, la solicitarea Curții de Conturi. […] The post Primăria Bistrița a dat în judecată MIS Grup! Suplimentarile din proiecte – exagerate! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul