Locul copiilor, murdărit de tineri! Tineri – amendați, după ce au făcut gălăgie, au băut bere și au mâncat semințe într-un spațiu de joacă

Patru tineri au încasat câteo amendă de 500 de lei, după ce, după ora de somn a celor mici, au făcut gălăgie, au consumat alcool și au mâncat semințe într-un loc de joacă din Bistrița. Distracția celor patru tineri s-a lăsat cu amenzi în valoare de 2.000 de lei. Aceștia au fost surprinși weekendul acesta, […] The post Locul copiilor, murdărit de tineri! Tineri – amendați, după ce au făcut gălăgie, au băut bere și au mâncat semințe într-un spațiu de joacă appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul