LUNCA ILVEI: Bine băut și fără permis, un tânăr a căzut cu mopedul și a ajuns la spital!

În data de 20 septembrie, polițiștii din cadrul Poliției orașului Sângeorz-Băi au fost sesizați despre producerea unui accident rutier în Lunca Ilvei. La fața locului, au constatat faptul că un tânăr de 21 de ani, din localitate, în timp ce se deplasa cu un moped, s-a dezechilibrat și a căzut pe asfalt. „Verificările polițiștilor cu […] The post LUNCA ILVEI: Bine băut și fără permis, un tânăr a căzut cu mopedul și a ajuns la spital! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul