Meci ROZ la Gloria: Handbalistele și suporterii, cu banderolă roz, în semn de solidaritate cu persoanele care suferă de cancer mamar

Echipa de handbal Gloria Bistrița va disputa astăzi meciul cu CSM București. Handbalistele vor intra pe teren cu banderole roz, în semn de susținere pentru persoanele care suferă de cancer mamar. Și suporterii sunt provocați să aibă o banderolă roz la ei. Meci important azi, la TeraPlast Arena! CS Gloria Bistrița luptă împotriva CSM București. […] The post Meci ROZ la Gloria: Handbalistele și suporterii, cu banderolă roz, în semn de solidaritate cu persoanele care suferă de cancer mamar appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul