Cluburile Rotary din Bistrița și Năsăud, implicate în campania globale de eradicare a poliomielitei: Primăria Bistrița va fi luminată în roșu și galben, pe 24 octombrie

Cluburile Rotary Bistrița, Rotary Bistrița Nosa și Rotary Năsăud se alătură campaniei globale END POLIO NOW – o lume fără poliomielită. În semn de solidaritate cu milioanele de oameni implicați în misiunea de a pune capăt acestei boli, clădirea Primăriei Bistrița va fi luminată în roșu și galben, culorile campaniei Rotary, vineri, 24 octombrie. The post Cluburile Rotary din Bistrița și Năsăud, implicate în campania globale de eradicare a poliomielitei: Primăria Bistrița va fi luminată în roșu și galben, pe 24 octombrie appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul