Doi vârstnici din Sângeorz-Băi au ajuns la spital după ce s-ar fi intoxicat cu monoxid de carbon

Doi vârstnici din Sângeorz-Băi au ajuns în această dimineață la spitalul din Năsăud după ce s-ar fi intoxicat cu monoxid de carbon. Echipajul de prim ajutor SMURD de la Stația de Pompieri Sângeorz-Băi și un echipaj aparținând Serviciului de Ambulanță Județean Bistrița-Năsăud au intervenit astăzi în orașul Sângeorz-Băi, pe strada Ghiocelului, unde două persoane în […] The post Doi vârstnici din Sângeorz-Băi au ajuns la spital după ce s-ar fi intoxicat cu monoxid de carbon appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul