Rostul de dimineață: Au îngălbenit străzile din Bistrița, gata să leșine…!

Un spectacol de milioane, pe câteva străzi din Bistrița – cele mai norocoase. Cele alese și privilegiate care, în ultimele zile au îngălbenit și s-au umplut de frunze. Gata să leșine... Nu avem nicio vină. Niciun merit... The post Rostul de dimineață: Au îngălbenit străzile din Bistrița, gata să leșine…! appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul