Vânzătorii ambulanți de flori nu vor mai acapara diferite zone din oraș, Primăria Bistrița plănuind o piață de flori dedicată lor. Aceasta ar urma să fie amenajată în Piața Decebal, cu sacrificarea câtorva locuri de parcare. Primăria Bistrița vrea să amenajeze o piață de flori și să interzică vânzătorilor ambulanți să acapareze diferite zone din […] The post Gata cu vânzătorii ambulanți de flori! Primăria Bistrița amenajează piață de flori appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Gata cu vânzătorii ambulanți de flori! Primăria Bistrița amenajează piață de flori
- de Bistriteanul
- 2025/10/03 07:16
