„Până în momentul de față, avem 13 străzi asfaltate finalizate și încă trei străzi în lucru, în Slătinița. Nu sunt mulțumit. Voi fi mulțumit abia când voi vedea că lumea nu mai merge prin noroi. Lucrurile nu pot fi făcute pușcând din degete...”, a subliniat primarul Gabriel Lazany la Bistrițeanul Live. The post VIDEO: „S-a asfaltat mai mult decât în ultimii 5 ani. Dar nu sunt mulțumit”, afirmă primarul Gabriel Lazany appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
VIDEO: „S-a asfaltat mai mult decât în ultimii 5 ani. Dar nu sunt mulțumit”, afirmă primarul Gabriel Lazany
- de Bistriteanul
- 2025/10/02 14:05
