Lumea prin ochii fotografului Toni Pal: Un crâmpei din Mexic, la Casa Argintarului din Bistrița

Toni Pal – fotograf bistrițean co-fondator al Fotoclubului Axxa – își vernisează mâine, 3 octombrie, la Casa Argintarului din Bistrița, o nouă expoziție de fotografii. „Mi-a fost dat să călătoresc mult prin lume... Am încercat să surprind, cu ajutorul aparatului de fotografiat, crâmpeie de eternitate...” The post Lumea prin ochii fotografului Toni Pal: Un crâmpei din Mexic, la Casa Argintarului din Bistrița appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul