Fratele agresorului din Sângeorz-Băi își cere scuze: „Îmi cer scuze public. Nu trebuia să se ajungă la așa ceva!”

Un incident violent s-a petrecut zilele trecute, în plină stradă, la Sângeorz-Băi. Un tânăr însoțit de alte trei persoane este surprins în timp ce snopește în bătaie un bărbat prăbușit pe trotuar. Fratele agresorului și-a cerut astăzi scuze public. The post Fratele agresorului din Sângeorz-Băi își cere scuze: „Îmi cer scuze public. Nu trebuia să se ajungă la așa ceva!” appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul