FELDRU: Bine băut, s-a „oprit” în două mașini parcate

Un bărbat de 50 de ani, din Feldru, bine băut, a provocat un accident rutier soldat cu pagube materiale. Aflat la volanul mașinii sale, a intrat în două autovehicule parcate regulamentar. În data de 31 octombrie, polițiștii Secției 6 Poliție Rurală Năsăud au fost sesizați prin apel 112 cu privire la producerea unui accident rutier […] The post FELDRU: Bine băut, s-a „oprit” în două mașini parcate appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul