FOTO – „Tot ce am mai bun în mine revărs asupra copiilor”: Povestea profesorului Antonio Bechi, din Reteag

„Tot ce am mai bun în mine revărs asupra copiilor” – spune Antonio Bechi, profesor de Religie și Muzică la Școala Gimnazială „Ion Pop Reteganul” din Reteag, locul său natal. El a înființat anul acesta grupul „Cununiță de pe Valea Someșului”. Cei 24 de micuți artiști pe care-i coordonează au avut deja succes la concursuri […] The post FOTO – „Tot ce am mai bun în mine revărs asupra copiilor”: Povestea profesorului Antonio Bechi, din Reteag appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul