BISTRIȚA: Tineri reținuți pentru evadare, după ce au fost găsiți pe stradă în timpul arestului la domiciliu

Doi tineri din Bistrița, care se aflau în arest la domiciliu, au fost găsiți de polițiști pe o stradă din oraș. Ei au ajuns în Centrul de Reținere și Arest Preventiv al Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud. În data de 1 noiembrie, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale au reținut doi bărbați, de 25 și 27 […] The post BISTRIȚA: Tineri reținuți pentru evadare, după ce au fost găsiți pe stradă în timpul arestului la domiciliu appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul