Doi tineri din Bistrița, care se aflau în arest la domiciliu, au fost găsiți de polițiști pe o stradă din oraș. Ei au ajuns în Centrul de Reținere și Arest Preventiv al Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud. În data de 1 noiembrie, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale au reținut doi bărbați, de 25 și 27 […] The post BISTRIȚA: Tineri reținuți pentru evadare, după ce au fost găsiți pe stradă în timpul arestului la domiciliu appeared first on Bistrițeanul.ro.
BISTRIȚA: Tineri reținuți pentru evadare, după ce au fost găsiți pe stradă în timpul arestului la domiciliu
- de Bistriteanul
- 2025/11/03 10:42
