În urma unui proiect de parteneriat cu Centrul Multicultural „Liviu Rebreanu” Aiud, casa scării destinată intrarii/ieșirii elevilor și-a schimbat înfățișarea devenind mai prietenoasă și mai veselă. În această acțiune s au implicat directorul, profesor Daciana Mihăilă, directorul adjunct, profesor pentru învățământul primar Ana-Maria Maier, bibliotecar, Oana Florea și personalul nedidactic. „Aducem pe aceasta cale mulțumiri […] The post Școala Gimnazială „Axente Sever” Aiud își așteptă elevii într-o atmosferă mai veselă și mai prietenoasă first appeared on aiudinfo.ro | stiri aiud | ziar aiud.
